B. Braun Medical s. r. o.

Michal Jurkovič
Specialista správní a provozní sekce pro oblast MORAVA

Společnost KMZklima Michal Šťastný je ověřeným dodavatelem společnosti B. Braun Avitium s. r. o. pro technologii chlazení. Společnost KMZklima Michal Šťastný zajišťuje vysoce kvalitní služby v oblasti servisu chladících technologií pro dialyzační středisko Ivančice, dále byl vybrán jako dodavatel pro instalaci a zprovoznění chladících technologií na dialyzačním středisku Bohumín a dialyzačním středisku Ivančice. Společnost KMZklima Michal Šťastný zajišťuje vysoce kvalitní služby za velmi příznivé ceny. Na spolupráci se společností KMZklima Michal Šťastný si velmi ceníme rychlou reakci na případné problémy a potřeby, příjemné vystupování a vysokou odbornost nabízených služeb. 

Hotel Golf Garni

Kateřina Kňourková
EXECUTIVE MANAGER

KMZklima je jedna z mála firem, která bezprostředně dodrží termín instalace.

Cena odpovídá kvalitě.

Pan Šťastný aplikuje své zkušenosti v praxi. Je absolutně bezkonkurenční co se týče zaměření a poradenství. Zabrání Vám přebytečnému sekání a vrtání. S jeho prací a prací s jeho týmem - elektrikáře a zedníka jsem maximálně spokojená. Předem Vás upozorní na čas revize aby Vaše klimatizace byla pořád stále jako nová. Stará se nám o 16 klimatizací v hotelu i v soukromí. Při poruše například staré jednotky se snaží opravit a poradit. Mám zkušenost, že v případě problému přijede k místu poruchy ještě ten den. Za mě, neváhejte!

Markéta Šídová

Rodinný dům Mikulov

Pokud přemýšlíte o klimatizaci KMZklima můžu jen doporučit. U nás dělali opravu, do které se nikomu nechtělo a odvedli skvělou práci. Ještě jednou Vám moc děkuji!

pan Andrejko

Rodinný dům Bělá pod Bezdězem

Málokdy píši recenze, a když, tak ne pár dní po realizaci. Tady se ale chci podělit s ostatními. Komunikace, kvalita, odvedená práce, vstřícnost ke změnám požadavku, vše super. Dodaná a namontovaná klimatizace bez problémů, oproti jiným nabídkám asi nejlepší volba, co se týče cena / důvěra / vstřícnost / komunikace. Děkuji tímto, a posílám pozdrav na Moravu.

Jan Kolařík

Rodinný dům v Mikulově

-profesionální přístup

-skvěle odvedená práce

-nezávazná cenová nabídka

-rychlá a precizně provedená práce a zprovoznění klimatizace

Není co vytknout jen doporučit. Jen tak dál! Díky

Bedřich Pola

Cukrářská výroba v Bulharech

Velká spokojenost. Dobrá komunikace, rychlá montáž a skvělý přístup.

Josef Žárský

Byt v Mikulově

S firmou pana Šťastného jsem byl velice spokojen, ať už se to týkalo navržení a zvolení vhodných klimatizačních jednotek, nákresu či cenové nabídky. Vše bylo profesionálně řešené. S firmou nadále spolupracuji.

pan Jánský

Byt ve Velkých Bílovicích

Jako klient Vaší firmy jsem byl spokojen s jednáním i rychlostí realizace zakázky.

Marta Krátká

Penzion Fontána v Mikulově

Můžeme jen doporučit. Rychlost, spolehlivost a perfektní domluva.

Michal Stehlík

Rodinný dům v Břeclavi

Jsem velice spokojený s montáží klimatizace, vše bylo suprově provedené.

Ondřej Slabý

Byt v Brně

Pan Šťastný je moc šikovný, práci dělá pořádně a snaží se vyhovět v každé situaci. Můžu jen doporučit, byl jsem spokojen.

Hana Maruštíková

Rodinný dům v Mikulově

Skvěle provedená montáž klimatizace, doporučuji všemi deseti. Byli jsme až překvapeni jak si pan Šťastný poradil, je na něj spolehnutí. Výhodou je také super domluva, rychlost a preciznost. Jde vidět, že to dělá s láskou.

Jiří Fornál

Byt v Mikulově

Stoprocentní spokojenost. Doporučuju!! Byl jsem mile překvapen, když jsem přišel k hotovému a pán měl po sobě vše uklizené.

Zdeňka Ježová


Spokojenost, ochota a super jednání.

Michaela Slaba

Byt v Drnholci

Můžeme jen doporučit. Cenová nabídka super, instalace rychlá. Komunikace na jedničku.

Erik Gecs

Rodinný dům v Bulharech

Chtěl bych poděkovat za hezkou práci, ochotu a veškerý servis k tomu. Děkuji. Můžu jen doporučit.


Jakou jste měli s námi zkušenost? Děkujeme Vám za každou recenzi.