Doby, kdy klimatizace pouze ochlazovala vzduch, jsou již za námi. Moderní klimatizace toho totiž nabízí mnohem více. Kromě chlazení umí také topit, čistit vzduch a snižovat vlhkost v místnostech. Po pořízení klimatizace můžete lépe spát, snadněji dýchat, mít více energie a lépe se soustředit. Díky tomu pak klesá míra stresu a zlepšuje se Vaše zdraví.


Jsme autorizovaným dodavatelem klimatizačního zařízení značek FUJITSU a SINCLAIR. 

Mimo jiné montujeme také klimatizační zařízení značek Daikin, LG, SAMSUNG a AUX.


Postup při pořizování klimatizačního zařízení

  • kontaktujte nás na telefonním čísle +420 607 522 073, emailové adrese info@kmzklima.cz nebo vyplňte poptávku klimatizace
  • domluvíme si termín, kdy náš technik dorazí na místo
  • na místě spolu vše probereme, vyslechneme si Vaše přání a požadavky, místo si zaměříme a společně najdeme nejlepší možný způsob realizace
  • do 24 hodin od zaměření Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku zcela zdarma přesně tak, jak jsme se domluvili
  • po odsouhlasení cenové nabídky proběhne realizace v co nejbližším možném termínu

TEĎ JE TA SPRÁVNÁ CHVÍLE

Přiznejte si, že na to myslíte již řadu let a v létě si pak vyčítáte, že jste to nestihli. Udělejte první krok právě teď - vyžádejte si nezávaznou nabídku. Spočítáme Vám náklady, vysvětlíme způsob provedení, nainstalujeme a s prvním horkým dnem již budete své prostory chladit.

Jsme Mikulovská firma s orientací na Mikulovsko, Břeclavsko, Brněnsko, Znojemsko, Hodonínsko ale také celou ČR.

Poptávka klimatizace

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.


Jak probíhá montáž klimatizace?

Zajímá Vás, jak taková montáž klimatizace probíhá? Přečtěte si našich 9 bodů, kde se dozvíte vše od kontaktování až po předání díla.

1Kontakt a domluvení

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 607 522 073 nebo emailové adrese info@kmzklima.cz a domluvíme si termín zaměření.

2Zaměření v místě realizace

Náš technik dorazí v předem dohodnutý termín na místo realizace, vyslechne si Vaše přání a požadavky. Následně si zaměří místo instalace a navrhne Vám nejlepší možná řešení, také odpoví na všechny Vaše otázky.

3Cenová nabídka

Do 24 hodin od zaměření Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku zcela zdarma na realizaci přesně tak, jak bylo domluveno.

4Odsouhlasení cenové nabídky

Pokud budete s nabídkou spokojeni, domluvíme si termín montáže v co nejbližším možném termínu.

5Montáž klimatizace

Samotná montáž probíhá jeden a více dnů dle složitosti. Při realizaci je vhodné, aby jste byli přítomni.

6Jak montáž probíhá?

Po příjezdu si naši pracovníci připraví místo pro montáž. V domácnostech je samozřejmností použití ochranných prvků jako přezůvky, plachty, atd.. Ve většině případů se začíná usazením vnitřní jednotky, poté se připraví trasy a prostupy pro potrubí a kabeláž, následně se umístí na místo venkovní jednotka. Následuje zapojení jednotek, vakuování okruhu a tlaková zkouška. Samozřejmností je také precizní úklid pracoviště.


7Uvedení do provozu

Jakmile jsou vnitřní i venkovní jednotky namontovány, proběhne uvedení do provozu včetně provozní zkoušky klimatizace.

8Zaškolení obsluhy, předání dokumentace

Když je klimatizace kompletně odzkoušena a plně funkční, naučíme vás s ní správně zacházet. Nejen že vám vysvětlíme jak se ovládá, jak co nastavit atd..., ale naučíme Vás také, jak ji správně používat s ohledem na vaše zdraví. Předáme vám veškeré dokumenty - revizi těsnosti, návody a manuály, předávací protokol.

9Servis

Tak jako každý stroj potřebuje i klimatizace svou pravidelnou servisní prohlídku. Doporučený interval servisní prohlídky je 1x ročně.